Kantselei

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200 
kantselei[at]parnu.ee

Volikogu teenistus: 444 8100 (info), 444 8103 (volikogu nõunik), volikogu[at]parnu.ee

Vastuvõtuajad:
» Linnasekretär: N 13.00-17.00
» Perekonnaseisuametnikud: E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00 ja R: 9.00-12.00
» Rahvastikuregistri spetsialistid: E, T, K, R: 09.00-12.00 ja 13.30-16.00

Osakonna põhimäärus

ülesanded

Tiina Roht

Ametikoht:
Linnasekretär
Telefon:
444 8222
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
244

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Ametikoht täitmata

Ametikoht:
Õigusnõunik
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Andres Kukk

Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
444 8233
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Urmas Ennok

Ametikoht:
Haldusspetsialist/autojuht
Telefon:
444 8269
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Tiina Roht Linnasekretär 444 8222 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ametikoht täitmata Õigusnõunik
Andres Kukk Haldusspetsialist 444 8233 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Urmas Ennok Haldusspetsialist/autojuht 444 8269 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õigus- ja personaliteenistus

Kristi Matiisen

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8223
e-post:
kristi.matiisen@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
245

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Piret Tõnnus-Saks

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8335
e-post:
piret.tonnus-saks@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
306

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Evelin Talviste

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8229
e-post:
evelin.talviste@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
149

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Taavi Käärid

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8305
e-post:
taavi.kaarid@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
219

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Katrin Karu

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8265
e-post:
katrin.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
314

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigus

×

Eve Paas

Ametikoht:
Riigihangete juhtivspetsialist
Telefon:
444 8224
e-post:
eve.paas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
212

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Eve Kukk

Ametikoht:
Riigihangete peaspetsialist
Telefon:
444 8312
e-post:
eve.kukk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
212

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Tiia Aur

Ametikoht:
Personali peaspetsialist
Telefon:
444 8228
e-post:
tiia.aur@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimisele

×

Veronika Fedotova

Ametikoht:
Personalispetsialist
Telefon:
444 8270
e-post:
veronika.fedotova@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridus: kõrgahridus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimisele

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristi Matiisen Teenistuse juhataja 444 8223 kristi.matiisen@parnu.ee
Piret Tõnnus-Saks Jurist 444 8335 piret.tonnus-saks@parnu.ee
Evelin Talviste Jurist 444 8229 evelin.talviste@parnu.ee
Taavi Käärid Jurist 444 8305 taavi.kaarid@parnu.ee
Katrin Karu Jurist 444 8265 katrin.karu@parnu.ee
Eve Paas Riigihangete juhtivspetsialist 444 8224 eve.paas@parnu.ee
Eve Kukk Riigihangete peaspetsialist 444 8312 eve.kukk@parnu.ee
Tiia Aur Personali peaspetsialist 444 8228 tiia.aur@parnu.ee
Veronika Fedotova Personalispetsialist 444 8270 veronika.fedotova@parnu.ee

Volikogu teenistus

Erik Reinhold

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8104
e-post:
erik.reinhold@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Merike Lille

Ametikoht:
Nõunik
Telefon:
444 8103
e-post:
merike.lille@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
251

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Erik Reinhold Teenistuse juhataja 444 8104 erik.reinhold@parnu.ee
Merike Lille Nõunik 444 8103 merike.lille@parnu.ee

Perekonnaseisutoimingute- ja rahvastikuregistriteenistus

Kristina Jürissoo

Ametikoht:
Peaspetsialist-teenistuse juhataja
Telefon:
444 8231
e-post:
kristina.jurissoo@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
328

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

Vastuvõtt:
E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00
R: 9.00-12.00

×

Liis Rausk

Ametikoht:
Peaspetsialist
Telefon:
444 8232
e-post:
liis.rausk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
329

Ametijuhend

Haridustase: kesk-eri
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt:
E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00
R: 9.00-12.00

×

Liivi Õunapuu

Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8207
e-post:
liivi.ounapuu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
104

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: toitlustus, turism

×

Laura Merirand

Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8206
e-post:
laura.merirand@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
104

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti ja soome-ugri keeleteadus

×

Maigi Reepalu

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Audru)
Telefon:
444 8171, 5400 4180
e-post:
maigi.reepalu@parnu.ee
Aadress:
Pärna allee 7, Audru
Kabinet:
1

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi- ja hotelliettevõtlus

×

Riita Lillemets

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Paikuse)
Telefon:
444 8151
e-post:
riita.lillemets@parnu.ee
Aadress:
Pärnade pst 11, Paikuse
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kesk-eri
Eriala: sekretär-asjaajaja

Vastuvõtuajad: E, T, K, N: 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 ; R:9.00-15.00

×

Liia Oidjärv

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa)
Telefon:
444 8161
e-post:
liia.oidjarv@parnu.ee
Aadress:
Sadama tee 2, Tõstamaa
Kabinet:

Ametijuhend

Haridus: kesk-eri
Eriala: raamatupidamine

Vastuvõtt: E, T, K, N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 ; R 9.00-12.00

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristina Jürissoo Peaspetsialist-teenistuse juhataja 444 8231 kristina.jurissoo@parnu.ee
Liis Rausk Peaspetsialist 444 8232 liis.rausk@parnu.ee
Liivi Õunapuu Spetsialist 444 8207 liivi.ounapuu@parnu.ee
Laura Merirand Spetsialist 444 8206 laura.merirand@parnu.ee
Maigi Reepalu Infospetsialist-registripidaja (Audru) 444 8171, 5400 4180 maigi.reepalu@parnu.ee
Riita Lillemets Infospetsialist-registripidaja (Paikuse) 444 8151 riita.lillemets@parnu.ee
Liia Oidjärv Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa) 444 8161 liia.oidjarv@parnu.ee

Teabekorralduse teenistus

Merilin Tiits

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8220
e-post:
merilin.tiits@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: kõrgahridus
Eriala: organisatsiooni käitumine

×

Regina Karu

Ametikoht:
Arhivaar
Telefon:
444 8239
e-post:
regina.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
143

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×

Taimi Hints-Nielsen

Ametikoht:
Referent
Telefon:
444 8210
e-post:
taimi.hints@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
247

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Reet Heldja

Ametikoht:
Info peaspetsialist
Telefon:
444 8230
e-post:
reet.heldja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
235

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×

Liia Arukase

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8205
e-post:
liia.arukase@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Birgit Sild

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8120
e-post:
birgit.sild@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: sekretäritöö

×

Marju Virkus

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8203
e-post:
marju.virkus@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Annika Tuulik

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8100
e-post:
annika.tuulik@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
223

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-raamatupidaja

×

Rita Keres

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8202
e-post:
rita.keres@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: sekretär-asjaajaja

×

Anu Umbleja

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8209
e-post:
anu.umbleja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Merilin Tiits Teenistuse juhataja 444 8220 merilin.tiits@parnu.ee
Regina Karu Arhivaar 444 8239 regina.karu@parnu.ee
Taimi Hints-Nielsen Referent 444 8210 taimi.hints@parnu.ee
Reet Heldja Info peaspetsialist 444 8230 reet.heldja@parnu.ee
Liia Arukase Infospetsialist 444 8205 liia.arukase@parnu.ee
Birgit Sild Infospetsialist 444 8120 birgit.sild@parnu.ee
Marju Virkus Infospetsialist 444 8203 marju.virkus@parnu.ee
Annika Tuulik Infospetsialist 444 8100 annika.tuulik@parnu.ee
Rita Keres Infospetsialist 444 8202 rita.keres@parnu.ee
Anu Umbleja Infospetsialist 444 8209 anu.umbleja@parnu.ee

Infotehnoloogiateenistus

Sander Blehner

Ametikoht:
Arendusjuht-teenistuse juhataja
Telefon:
444 8234
e-post:
sander.blehner@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arvuti- ja süsteemitehnika

×

Daniel Leppsoo

Ametikoht:
IT spetsialist
Telefon:
444 8237
e-post:
daniel.leppsoo@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia 

×

Annemarii Hunt

Ametikoht:
Analüütik
Telefon:
444 8236
e-post:
annemarii.hunt@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arvutid ja arvutivõrgud

×

Andrus Kull

Ametikoht:
Süsteemiadministraator
Telefon:
444 8235
e-post:
andrus.kull@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: IT-spetsialist

×

Siret Lilleleht

Ametikoht:
Andmekaitsespetsialist
Telefon:
444 8266
e-post:
siret.lilleleht@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, Pärnu
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Sander Blehner Arendusjuht-teenistuse juhataja 444 8234 sander.blehner@parnu.ee
Daniel Leppsoo IT spetsialist 444 8237 daniel.leppsoo@parnu.ee
Annemarii Hunt Analüütik 444 8236 annemarii.hunt@parnu.ee
Andrus Kull Süsteemiadministraator 444 8235 andrus.kull@parnu.ee
Siret Lilleleht Andmekaitsespetsialist 444 8266 siret.lilleleht@parnu.ee