Raamatupidamise teenistus

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu 
444 8283
faks 444 8271
raamatupidamine[at]lv.parnu.ee


Teenistuse põhimäärus
Teenistuse ülesanded

Karin Holland

Ametikoht:
Pearaamatupidaja-teenistuse juhataja
Telefon:
444 8283
e-post:
karin.holland@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
344

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: raamatupidamine ja majandusanalüüs

×

Gethri Eisenschmidt

Ametikoht:
Pearaamatupidaja asetäitja
Telefon:
444 8288
e-post:
gethri.eisenschmidt@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098
Kabinet:
345

Ametijuhend

Haridustase: kutsekõrgharidus
Eriala: raamatupidamine

×

Tiina Ruut

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8284
e-post:
tiina.ruut@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
334

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: põllumajanduslik raamatupidamine

×

Tiia Lint

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8279
e-post:
tiia.lint@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
348

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: raamatupidamine ja majandusanalüüs

×

Kai Ojassalu

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8290
e-post:
kai.ojassalu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
341

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rahandus ja krediit

×

Tiia Vaher

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8274
e-post:
tiia.vaher@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
337

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: raamatupidamine ja majandusanalüüs

×

Sinaida Mumm

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8286
e-post:
sinaida.mumm@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
343

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: põllumajanduslik raamatupidamine

×

Marina Simkina

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8293
e-post:
marina.simkina@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
343

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: raamatupidamine

×

Astrid Toodo

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8294
e-post:
astrid.toodo@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
338

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ehituse ökonoomika ja organiseerimine

×

Inga Laur

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8278
e-post:
inga.laur@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
336

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: programmeerimine

×

Aime Tamm

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8275
e-post:
aime.tamm@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
339

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: eelarveline raamatupidamine

×

Rena Lahtvee

Ametikoht:
Vanemraamatupidaja
Telefon:
444 8287
e-post:
rena.lahtvee@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
342

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: eelarveline raamatupidamine

×

Ljubov Jürgenson

Ametikoht:
Raamatupidaja
Telefon:
444 8277
e-post:
ljubov.jurgenson@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
337

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: meeste ja laste ülerõivaste rätsepp

×

Taimi Martinson

Ametikoht:
Raamatupidaja
Telefon:
444 8281
e-post:
taimi.martinson@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
348

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: kergetööstuse ettevõtetes plaanimine

×

Marika Pärna

Ametikoht:
Raamatupidaja
Telefon:
444 8276
e-post:
marika.parna@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
339

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: eelarveline raamatupidamine

×

Virge Varep

Ametikoht:
Raamatupidaja
Telefon:
444 8280
e-post:
virge.varep@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
348

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: raamatupidamine

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Karin Holland Pearaamatupidaja-teenistuse juhataja 444 8283 karin.holland@lv.parnu.ee
Gethri Eisenschmidt Pearaamatupidaja asetäitja 444 8288 gethri.eisenschmidt@lv.parnu.ee
Tiina Ruut Vanemraamatupidaja 444 8284 tiina.ruut@lv.parnu.ee
Tiia Lint Vanemraamatupidaja 444 8279 tiia.lint@lv.parnu.ee
Kai Ojassalu Vanemraamatupidaja 444 8290 kai.ojassalu@lv.parnu.ee
Tiia Vaher Vanemraamatupidaja 444 8274 tiia.vaher@lv.parnu.ee
Sinaida Mumm Vanemraamatupidaja 444 8286 sinaida.mumm@lv.parnu.ee
Marina Simkina Vanemraamatupidaja 444 8293 marina.simkina@lv.parnu.ee
Astrid Toodo Vanemraamatupidaja 444 8294 astrid.toodo@lv.parnu.ee
Inga Laur Vanemraamatupidaja 444 8278 inga.laur@lv.parnu.ee
Aime Tamm Vanemraamatupidaja 444 8275 aime.tamm@lv.parnu.ee
Rena Lahtvee Vanemraamatupidaja 444 8287 rena.lahtvee@lv.parnu.ee
Ljubov Jürgenson Raamatupidaja 444 8277 ljubov.jurgenson@lv.parnu.ee
Taimi Martinson Raamatupidaja 444 8281 taimi.martinson@lv.parnu.ee
Marika Pärna Raamatupidaja 444 8276 marika.parna@lv.parnu.ee
Virge Varep Raamatupidaja 444 8280 virge.varep@lv.parnu.ee