Majandusosakond

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
444 8300
faks 444 8301
majandus[at]lv.parnu.ee
Vastuvõtt: T: 13.00-17.00, N: 9.00-12.00

Infotelefon 15505
15505[at]lv.parnu.ee
Töövälisel ajal automaatvastaja

Infotelefonile on oodatud linnaruumi puudutavad tähelepanekud, mis hõlmavad teede korrashoidu, heakorda, liikluskorraldust, tänavavalgustust, prügimajandust ning muud, mis silma on jäänud ning mis vajaks korrastamist või parandamist. NB! Kõnehind sõltub kõnepaketist. Olenevalt operaatorist võib lühinumbrile helistades kõnehinnale lisanduda eritariif.

Osakonna põhimäärus
Osakonna ülesanded

Mait Talvoja

Ametikoht:
Osakonna juhataja
Telefon:
444 8302
e-post:
mait.talvoja@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
222

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: mehaanika

×

Karin Pärmann

Ametikoht:
Linnavara peaspetsialist
Telefon:
444 8303
e-post:
karin.parmann@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
218

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Kadri Tekko

Ametikoht:
Linnavara peaspetsialist
Telefon:
444 8310
e-post:
kadri.tekko@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
215

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia

×

Liivi Vaidla

Ametikoht:
Elamumajanduse peaspetsialist
Telefon:
444 8311
e-post:
liivi.vaidla@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: matemaatika ja füüsika

×

Ago Raudsepp

Ametikoht:
Ehituse peaspetsialist
Telefon:
444 8313
e-post:
ago.raudsepp@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
225

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Rauno Lee

Ametikoht:
Ehituse spetsialist
Telefon:
444 8322
e-post:
rauno.lee@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
224

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: teedeehitus

×

Jaak Kanniste

Ametikoht:
Teede peaspetsialist
Telefon:
444 8316
e-post:
jaak.kanniste@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
227

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: autoteede ehitus ja ekspluatatsioon

×

Valentina Klaus

Ametikoht:
Teedespetsialist
Telefon:
444 8314
e-post:
valentina.klaus@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
228

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

×

Toomas Tammela

Ametikoht:
Liikluse spetsialist
Telefon:
444 8315
e-post:
toomas.tammela@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
227

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Jaan Põlma

Ametikoht:
Tehnovõrkude peaspetsialist
Telefon:
444 8317
e-post:
jaan.polma@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
226

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: tööstuse planeerimine

×

Sigrit Kasemets

Ametikoht:
Keskkonna peaspetsialist
Telefon:
444 8307
e-post:
sigrit.kasemets@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
218

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: keskkonnatehnoloogia

×

Arvo Kase

Ametikoht:
Heakorraspetsialist
Telefon:
444 8309
e-post:
arvo.kase@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
213

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: põllumajanduse mehhaniseerimine

×

Kadri Kõresaar

Ametikoht:
Haljastuse spetsialist
Telefon:
444 8308
e-post:
kadri.koresaar@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
213

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: metsamajandus

×

Anu Nurmesalu

Ametikoht:
Linnaaednik
Telefon:
444 8306
e-post:
anu.nurmesalu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
214

Ametijuhend


Haridustase: kõrgharidus
Eriala: linna ja tööstusmaastike korraldus

×

Töökoht täitmata

Ametikoht:
Jurist
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Mait Talvoja Osakonna juhataja 444 8302 mait.talvoja@lv.parnu.ee
Karin Pärmann Linnavara peaspetsialist 444 8303 karin.parmann@lv.parnu.ee
Kadri Tekko Linnavara peaspetsialist 444 8310 kadri.tekko@lv.parnu.ee
Liivi Vaidla Elamumajanduse peaspetsialist 444 8311 liivi.vaidla@lv.parnu.ee
Ago Raudsepp Ehituse peaspetsialist 444 8313 ago.raudsepp@lv.parnu.ee
Rauno Lee Ehituse spetsialist 444 8322 rauno.lee@lv.parnu.ee
Jaak Kanniste Teede peaspetsialist 444 8316 jaak.kanniste@lv.parnu.ee
Valentina Klaus Teedespetsialist 444 8314 valentina.klaus@lv.parnu.ee
Toomas Tammela Liikluse spetsialist 444 8315 toomas.tammela@lv.parnu.ee
Jaan Põlma Tehnovõrkude peaspetsialist 444 8317 jaan.polma@lv.parnu.ee
Sigrit Kasemets Keskkonna peaspetsialist 444 8307 sigrit.kasemets@lv.parnu.ee
Arvo Kase Heakorraspetsialist 444 8309 arvo.kase@lv.parnu.ee
Kadri Kõresaar Haljastuse spetsialist 444 8308 kadri.koresaar@lv.parnu.ee
Anu Nurmesalu Linnaaednik 444 8306 anu.nurmesalu@lv.parnu.ee
Töökoht täitmata Jurist

Korrakaitseteenistus

Reet Salmu

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8380
e-post:
reet.salmu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
208

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

×

Margot Järvoja

Ametikoht:
Vanemmenetleja
Telefon:
444 8387
e-post:
margot.jarvoja@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
202

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus

×

Taivo Hunt

Ametikoht:
Menetleja
Telefon:
444 8384
e-post:
taivo.hunt@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
203

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Aleksandr Bostrõv

Ametikoht:
Menetleja
Telefon:
444 8384
e-post:
aleksandr.bostrov@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
203

Ametijuhend

Haridustase: 

×

Inge Laine

Ametikoht:
Menetleja
Telefon:
444 8384
e-post:
inge.laine@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
203

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Piret Saar

Ametikoht:
Menetleja
Telefon:
444 8384
e-post:
piret.saar@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
203

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: kaubatundja

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Reet Salmu Teenistuse juhataja 444 8380 reet.salmu@lv.parnu.ee
Margot Järvoja Vanemmenetleja 444 8387 margot.jarvoja@lv.parnu.ee
Taivo Hunt Menetleja 444 8384 taivo.hunt@lv.parnu.ee
Aleksandr Bostrõv Menetleja 444 8384 aleksandr.bostrov@lv.parnu.ee
Inge Laine Menetleja 444 8384 inge.laine@lv.parnu.ee
Piret Saar Menetleja 444 8384 piret.saar@lv.parnu.ee