(2013- 1. november 2017)

Pärnu Linnavolikogu 8. kooseisu komisjonid:

- haridus- ja kultuurikomisjon
- majanduskomisjon
- noortekogu komisjon
- planeeringukomisjon
- sotsiaalkomisjon
- revisjonikomisjon

Komisjoni töövorm on koosolek, mis toimub reeglina üks kord kuus.
Komisjonide koosolekutest osavõtt


Haridus- ja kultuurikomisjon
Esimees: Jüri Lebedev
Aseesimees: Riho Alliksoo
Liikmed: Mari Suurväli, Tatjana Gussarova, Liina Hansen, Jaana Junson, Silja Kikerpill, Vladimir Klevtsov, Ülli Kont, Urve Krause, Karin Kurvits, Mait Käbin, Tarvi Markson, Erki Melts, Liilia Oberg, Valter Parve, Meeli Pärna, Anneli Rabbi, Pille Tahker, Margus Tammekivi, Varje Tipp, Svetlana Tsipurina, Siim Tõnismäe, Külli Pärtelson

Haridus-ja kultuurikomisjoni koosolek toimub
neljapäeval, 14. septembril 2017 kell 14.30 Pärnu linnavalitsuses (ruum 346, III korrus)
päevakord

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2014
Tegevusaruanne 2015
Tegevusaruanne 2016


Majanduskomisjon
Esimees: Peeter Prisk
Aseesimees: Andrus Kärpuk
Liikmed: Eino Jüri Laarmann, Ivi Altmäe, Jüri Kask, Jüri Lebedev, Krista Nõmm, Peeter Saunpere, Piret Hallik-Sass, Raido Ilp, Urmas Sule, Annely Akkermann, Olavi Post, Rene Järvmägi, Riivo Eensalu, Taimi Vilgas, Andres Laasma, Arvo Reedik, Priit Sutt

Komisjoni koosolek toimub
teisipäeval, 19. septembril 2017 kell 15.00 Pärnu linnavalitsuses (ruum 346, III korrus)
päevakord

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2014
Tegevusaruanne 2015
Tegevusaruanne 2016


Planeeringukomisjon
Esimees: Enn Raadik
Aseesimees: Viljo Vetik
Liikmed: Piret Hallik-Sass, Peeter Saunpere, Väino Hallikmägi, Peeter Prisk, Viljo Vetik, Mark Soosaar, Marika Laidna, Anne Betker, Hillar Talvik, Margit Kõrts, Vahur Mäe, Andrus Kärpuk, Margus Maiste, Tiiu Pärn, Aivar Allikivi, Enn Saard, Arvo Reedik, Priit Sutt

Komisjoni koosolek toimub
esmaspäeval, 18. septembril 2017 kell 15.00 Pärnu linnavalitsuses (ruum 346, III korrus)
päevakord 

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2014
Tegevusaruanne 2015
Tegevusaruanne 2016


Sotsiaalkomisjon
Esimees: Krista Nõmm
Aseesimees: Vladimir Klevtsov
Liikmed: Riho Alliksoo, Anne Betker, Jüri Kask, Krista Nõmm, Valter Parve, Toomas Mihkelson, Aime Nikopensius, Sirje Peetri, Ilme Seepere, Margit Seppik, Siivi Teinfeldt, Tatjana Gussarova, Andrei Korobeinik, Andri Arula

Sotsiaalkomisjoni koosolek toimub
kolmapäeval, 13. septembril 2017 kell 15.00 Pärnu linnavalitsuses (ruum 231, II korrus)
päevakord

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2014
Tegevusaruanne 2015


Noortekogu komisjon
Esimees: Jaana Junson
Aseesimees: Silja Kikerpill
Liikmed: Mait Käbin, Jane Gridassov, Tõnis Kalmu, Laura Kiviselg, Anatoli Vetkin, Ilja Leštšenko, Karel Paan, Eliise Haljas, Svetlana Tšipurina, Tarvi Markson

Noortekogu komisjoni koosolek toimub
teisipäeval, 19. septembril 2017 kell 16.30 Pärnu linnavalitsuses (ruum 103, I korrus)
päevakord

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2014
Tegevusaruanne 2015
Tegevusaruanne 2016


Revisjonikomisjon
Esimees: Arvo Reedik
Aseesimes: Eino-Jüri Laarmann
Liiikmed: Piret Hallik-Sass

Koosolekuprotokollid
Tegevusaruanne 2015
Tegevusaruanne 2016