22.08.2017

Eeloleval nädalavahetusel, 26. ja 27. augustil leiab aset selle suve põnevaim ja maitseterohkeim toidufestival nii Pärnus kui kogu Eestis. Sarnaselt eelmisele aastale toimub Pärnu Maitsete Uulits Supeluse tänaval.

Augustikuu viimasel nädalavahetusel saavad Pärnu rannaväravas kokku suuremad ja väiksemad toidutreilerid, et pakkuda linnarahvale head ja paremat. Festivalile saabuvad toidupakkujad nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Tulemas on parimad Mehhiko, Korea, Jaapani, Türgi ja Gruusia köögid.

Festivali peakorraldaja Tiina Treumanni sõnul toimub suvepealinna ühel kõige aktiivsemal tänaval tõeline retk maitsete paradiisi. Oodata on aukartustäratavat paraadi Eesti parimatest ja põnevaimatest toidutreileritest – Tiivad ratastel, Food&Mood, Mero Mero food, Jaanihanso siidritruck, Reval kondiiter, BeerBus, F&B Drive, Eesti Donuts, Tapsresto jne.

„Sarnaselt eelmisele aastale on festivali märksõnaks- „müük ratasetel või ratastega.“ Lubatud on kõik ratastel olevad müügikohad, kaasa arvatud lapsevanker või tõukeratas,“ rääkis peakorraldaja.

„Müük toimub tänaval selle kõige otsesemas mõttes. Puuduvad eraldi istekohad ja kohvikualad. Tänav on pidevas liikumises ning toitu saab mõnusalt kaasa haarata. Istumiseks saab kasutada kõnnitee ääri ning loomulikult ei puudu ka lauad toidu toetamiseks,“ lisas Treumann.

Festival algab laupäeval 12.00.

Supeluse tänav suletakse autodele laupäeva hommikul kell 9.00 ja jääb suletuks pühapäeva õhtuni.
Liiklusskeem

Lisainformatsioon:
Tiina Treumann
518 8510
tiina.treumann[at]gmail.com
Facebook

Kasutaja Pärnu Maitsete Uulits - Tänavatoidu Festival foto.