29.08.2017

2.-3. septembril Pärnu kesklinnas toimuv Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks muudab märkimisväärselt piirkonnas liikluskorraldust ning toob tasuta ühistranspordi.

Oluline on teada, et:
• Muudetud liikluskord kehtib ajavahemikus 1.09 kell 18.30 kuni 3.09 kell 17.00
• Kesklinna sild suletakse 3.09 stardi hetkeks kell 11.55-12.20
• Kohalike elanike ligipääs kinnistutele on ajutiselt raskendatud ning bussipeatuste asukohti muudetud

Eelnimetatud perioodil on suletud Vee ja Akadeemia tänav ning kogu liiklus käib läbi Ringi ja Laia tänava. Mõlema suuna ajutised bussipeatused on paigaldatud Laia tänava kesklinna silla poolsesse otsa.
Liinide nr 5, 11 ja 18 busside ümberpööramine toimub Pärnu Keskuse parklas Apollo kino kõrval.

3. septembril on raskendatud kohalike elanike ligipääs Vallikääru kesklinna poolsesse serva (Õhtu, Rüütli, Kalda tn). Kohalikud pääsevad piirkonda Rüütli tänava ja Akadeemia ristmikult, kuid liiklemine sõiduautodega Õhtu ja Kalda tänaval pühapäeval ajavahemikus kell 11.00-15.00 ei ole võimalik. Soovitame pühapäeval sõiduautodega liikuma pääsemiseks kasutada parkimisvõimalusi, mis jäävad elamukvartalist väljapoole või asuvad Õhtu põigu, Vana-Tallinna ning Rüütli tänava ääres.

Liiklusskeem

Korraldajad paluvad mõistvat suhtumist ning vabandavad ebamugavuste pärast.

Taas tasuta bussiliiklus
Seoses kooliaasta alguse ja Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga saab 31. augustist kuni 5. septembrini Pärnus linnaliinibussiga tasuta sõita. Bussikaardi valideerimine nimetatud kuupäevadel kohustuslik ei ole, küll aga soovituslik (raha bussikaardilt maha ei lähe).

Lisainformatsioon:
Anni Lüll
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ
Turundusjuht
5615 9598
anni[at]2silda.ee
www.2silda.ee


2silda