15.09.2016

Eelmisel aastal avatud golfiväljak „Pärnu Bay Golf Links“ kandideerib World Golf Awards konkursil kolmes kategoorias: maailma parim uus golfiväljak, klubihoone ning Eesti parim väljak Tahkurannas asuv Pärnu Bay Golf Links, mis avati 2015. aasta septembris on Eesti esimene links-tüüpi golfiväljak koos modernse klubihoonega, milles paiknevad saunad, golfitarvikute kauplus, lounge ja lummavate vaadetega restoran EAGLE.

Lühikese tegutsemisaja jooksul on golfiväljak saanud hulgaliselt tunnustust nii mängijate kui ajakirjanike poolt. Pärnu Bay Golf Links väljak on nimetatud Eesti parimaks väljakuks UK Golf Digest ajakirja poolt, klubihoone sai teise koha uute objektide kategoorias Põhja-Ameerika väljaandelt Golf Inc konkursil ning suurima levikuga Rootsi golfiajakiri Svensk Golf on nimetanud väljaku 2016. aasta hooaja top väljakuks.

Hetkel on väljak osalemas World Golf Awards konkursil, mis on World Tourism Awards 2016 valdkondlik konkurss. Kõigil kaasaelajatel on võimalik anda oma hääl www.parnubay.com kodulehel.
Hääletamise tähtaeg on 1. oktoober.

Lisainformatsioon:
Eda Toomsalu
turismi peaspetsialist
444-8359
eda.toomsalu[at]lv.parnu.ee