31.10.2016

Linnavalitsuse tänasel, 31. oktoobri istungil kuulutati välja konkurss „Ettevõtlik pärnakas 2016/2017“, mille eesmärk on tõsta ettevõtlusaktiivsust, nõustada konkursil osalejaid oma ideede realiseerimiseks ning valmistada ette suure ekspordipotentsiaaliga ettevõtete Pärnumaa ettevõtlusinkubaatorisse sisenemist.

Konkursil osaleja võib olla nii juriidiline kui füüsiline isik, oodatud on ka potentsiaalsed ja alustavad ettevõtjad, kelle ettevõtte asutamisest ei ole möödas rohkem kui 12 kuud.
Konkurss koosneb kahest osast. Esimene on äriideede konkurss, millele järgneb koolitusprogramm parimate äriideede autoritele.

Äriidee peab sisaldama toote/ teenuse detailset kirjeldust, projekti pika- ja lühiajalisi eesmärke, toote tootmiseks või teenuse osutamiseks vajalike põhiprotsesside kirjeldust, konkurentsisituatsiooni kirjeldust ja projekti maksumust ning rahastamisallikaid.

Ideede esitamise tähtaeg on 4. detsember 2016.

Konkursi teises etapis valitakse äriideede hulgast välja 15 paremat ideed, mille äriideede autoritel on võimalus osa saada koolitustest, mis toimuvad ajavahemikul 14.12.2016–30.04.2017.

Konkursil osalemine annab hea võimaluse kohtuda ettevõtlike inimeste ja oma ala asjatundjatega, koguda vajalikke teadmisi ettevõtlusega alustamiseks, saada väärtuslikke nõuandeid ja personaalset nõustamist, teha esimesed sammud ettevõtluses mentorite abiga ja võita oma äriplaani elluviimiseks 3000 euro suurune auhinnaraha. Auhind antakse äriplaani elluviijale juhul, kui plaan realiseeritakse Pärnumaal ühe aasta jooksul peale konkursi lõppu.

Täpsem informatsioon

Lisainformatsioon:
Aare Raev
ettevõtluse arengu peaspetsialist
Suur-Sepa 16, 80098
Tel. 444 8360
e post: aare.raev[at]lv.parnu.ee

EP b2nner 2015 fb2