06.02.2017

Pärnu on tuntud kui Eesti suvepealinn. Lisaks sellele on Pärnu Eesti spaapuhkuse meka. Selles kahtlejaid ootab 4. – 12. märtsini toimuv Pärnu Spaanädal parimate pakkumistega.

“Oleme spaapealinna tiitli auga välja teeninud, sest Pärnus asub koguni üheksa spaad. Viimastel aastatel on ehitatud juurde uusi ja renoveeritud olemasolevaid. Ettevõtjad panustavad üha enam teenuse kvaliteedi tõstmisele,” ütles Pärnu abilinnapea Rainer Aavik.

Spaanädalal leiab ahvatlevaid pakkumisi veekeskuste ja spaahotellide külastamiseks. Pärnu ettevõtted on spetsiaalselt selleks nädalaks kokku pannud põnevaid pakette koos majutusega. Külastamist ootavad ka Pärnu kohvikud ja restoranid, kus pakutavad road on tehtud peamiselt kodumaisest toorainest.

Lisaks saab spaanädalal osaleda mitmete spordiklubide näidistundides. “Usun, et näidistreeningute hulgast leiab iga külastaja midagi meelepärast, kuhu tulla ka peale spaanädala lõppu tagasi, et enda keha ja vaimu eest hoolt kanda. Näidistundide info on spaanädala kodulehel üleval ja osalemiseks tuleb aegsasti helistada või kirjutada otse spordiklubisse,” ütles Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp. Lisaks soovitab Lepp kõigil, kes tulevad Pärnusse koos sõpradega, kindlasti ka ööseks jääda, et siinsetest pakkumistest enam osa saada. Ja spaasse ei pea sugugi ainult päeval minema - spaanädalal korraldatakse ka ööspaa, et suvepealinnas veedetud ajast maksimum võtta (www.visitparnu.com/talvespaa).

Pärnu Spaanädal toimub 4.-12. märtsil 2017. Spaanädala eesmärgiks on suurendada Pärnu külastatavust madalhoojal ning elavdada ka kohalike elanike huvi veekeskuste/spaade, kohvikute/restoranide ja spordiklubide külastamiseks. Spaanädal on ellu kutsutud Pärnu Linnavalitsuse poolt ja viiakse ellu koostöös tublide ettevõtjatega. Eelmisel aastal toimunud esimest spaanädalat külastas 10 000 inimest. Sel aastal ennustavad korraldajad veelgi suuremat huvi.

Lisainformatsioon:
Anneli Lepp
arenguteenistuse juhataja
Pärnu Linnavalitsus
444 8361
anneli.lepp[at]lv.parnu.ee