Sotsiaalvaldkonna tegevustoetused

Pikk 18, 80089 Pärnu
Vastuvõtt: tööpäeviti 8.00-16.30 (eelneval kokkuleppel)

Pärnu konstaablijaoskonna juht Karin Uibo, 444 6618, 53312038, karin.uibo[at]politsei.ee
Rääma piirkonnapolitseinik Erik Rand, 444 6463, 5323 1473, erik.rand[at]politsei.ee
Vana-Pärnu / Ülejõe/Mai piirkonnapolitseinik Kätlin Luhaäär, 444 6543, 5887 2807, katlin.luhaaar[at]politsei.ee
Kesklinna piirkonnapolitseinik Raido Pruul, 444 6465, 5323 1906, raido.pruul[at]politsei.ee
Raeküla/ Paikuse piirkonnapolitseinik Kristi Vahi, 4446584, 51998082, kristi.vahi[at]politsei.ee
Audru osa vald, Tõstamaa osa vald, Kihnu valla piirkonnapolitseinik Harli Hansen, 6123540, 53421849, harli.hansen[at]politsei.ee

Pärnu konstaablijaoskonna noorsoopolitseinikud:
- noorsoopolitseinik Kaire Kukk, 444 6628, 5341 4654, kaire.kukk[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Kristel Jürgens, 444 6654, 53811474, kristel.jyrgens[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Piret Aas, 444 6532, 53082703, piret.aas[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Tagni Koppel, 444 6455, 53088974, tagni.koppel[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Merilin Allikvee, 444 6467, 53059966, merilin.allikvee[at]politsei.ee

Politsei hädaabinumber 112 (ööpäevaringne) ja kliendiinfo 612 3000
Hädaabinumbrile 112 helistage siis, kui vajate politseilt kiiret abi ja tahate teatada korrarikkumistest, kuriteost või liiklusõnnetusest. NB! Kõik hädaabinumbrile saabunud kõned salvestatakse.

Hädaabinumbrile helistades:
- teatage võimalikult kiiresti ja selgelt, mis on juhtunud, kus see juhtus ning kes helistab;
- jääge rahulikuks ja vastake esitatud lisaküsimustele;
- jätke meelde ja andke operaatorile edasi sündmusega seotud isikute (mees/naine, eeldatav vanus, kasv, riietuse kirjeldus), sõidukite (reg number, mark, värvus) ja muude asjaolude võimalikult täpne kirjeldus;
- ärge lõpetage kõnet enne, kui operaator annab selleks loa.