Pärnu linna õpilaspreemiate ja üliõpilasstipendiumide taotlemise ja määramise kord

Preemia on rahaline auhind või muu tunnustus, mida makstakse Pärnu linna üldhariduskoolides ja kutseõppeasutustes õppivatele õpilastele. Preemiat saab taotleda õppeasutus, noorsootööasutus või noorteühendus.

Preemiat võib taotleda õpilasele, kes vastab vähemalt ühele järgmistest tingimustest:
1) aasta õpilase nimetuse kandidaat: õpilane, kes on saavutanud suurepäraseid tulemusi õppetöös ja õppetöövälises tegevuses;
2) aasta huvitegevuse parima nimetuse kandidaat: õpilane, kes on saavutanud suurepäraseid tulemusi huvitegevuses ja/või huvihariduses;
3) aasta aktiivse noore nimetuse kandidaat: õpilane, kes on aktiivselt osalenud noorsoo-organisatsioonide, -ühenduste ja komisjonide tegevuses ja/või nende juhtimises Pärnu linna, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil;
4) gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetaja;
5) kutseõppeasutuse väga heade tulemustega lõpetaja (keskmine hinne 5,0);
6) üleriigilisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel saavutanud 1.-10. koha;
7) rahvusvahelisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel auhinnatud medali või diplomiga;
8) huvitegevuse üleriigilisel konkursil/võistlusel saavutanud 1. koha;
9) huvitegevuse rahvusvahelisel konkursil/võistlusel saavutanud 1.-3. koha.

Taotluste esitamine
Taotlused tuleb esitada hiljemalt 10. maiks.

Vajalikud dokumendid:
1. taotlus
2. üksikkandidaadi puhul iseloomustus, tulemused, koopia klassitunnistusest või hinnetelehest;
3. kuldmedaliga lõpetajate (kandidaadid) nimekiri;
4. aineolümpiaadide ja huvitegevuse kandidaatide nimekiri, tõendatud tulemused (koopiad diplomitest);
5. väljamaksete tegemiseks vajalikud andmed (pangakonto, isiku- ja kontaktandmed)

Taotlus saata Pärnu Linnavalitsusele või tuua linnavalitsuse infolauda.
- Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu 
- linnavalitsus[at]lv.parnu.ee


Aasta õpilane
2016 - Kristi Koitla, Pärnu Rääma Põhikool
2016 - Georg Timoštšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Iris Epp Sildnik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2014 - Heleen Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2014 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2012 - Karoliine Kurvits, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2011 - Helo Liis Soodla, Pärnu Vanalinna Põhikool
2011 - Juhan Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Karmen Stimmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Malle Link, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2009 - Sandra Sillaots, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Eero Vaher, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Kaisa Mitt, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Kairi Pabstel, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2007 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2007 - Diana Aitai, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Urmas Liesment, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2006 - Ingrid Lekk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Erik Nisu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2006 - Alvi Kruusimaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2006 - Martin Pihl, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2005 - Kadri Tanissaar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Ivar Merilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2004 - Gerly Kättmann, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Tuuli Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta huvitegevuse parim
2016 - Kevin Saar, Vanalinna Põhikool
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Villem Endel Tiits, Pärnu Muusikakool
2015 - Mihkel Tomberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Joanna Juhkam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Anastasija MjassojedovPärnu Muusikakool
2013 - Pauliine Mäesalu, Pärnu Ühisgümnaasium
2013 - Karl Kivi, Pärnu Muusikakool
2012 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Karl Verlin, Pärnu Hansagümnaasium
2011 - Carolina Tagobert, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Getter-Heleen Aron, Pärnu Hansagümnaasium, Pärnu Kunstide Maja
2011 - Lee Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Artjom Garbunov, Revalia Tantsukool
2010 - Eliisa Abramova, Revalia Tantsukool
2010 - Rauno Pella, Pärnu Muusikakool
2010 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Eero Vaher, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Gerli Viikmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Andres Jaanson, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Rene Säinas, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Viktoria Jesjutina, Pärnu Ühisgümnaasium
2009 - Pipilota Neostus, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Muusikakool
2009 - Kärt Koosapoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Preemia huvialategevuses ja/või ühiskondlikus tegevuses silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele
2008 - Andraš Tšitškan, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Karmo Kask, Pärnu Tehnika- ja Tööõpetusmaja
2007 - Raine Kuningas, Pärnu Linna Spordikool
2007 - Liisa Nuut, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Merje Kägu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Rauno Pella, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2005 - Madis Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Liisa Nuut, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Merili Randma, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool
2004 - Alvar Räägel, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

Aasta aktiivne noor
2016 - Eliise Haljas, Pärnu Vanalinna Põhikool
2016 - Karoliine Aus, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Madis Arumäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2014 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Gerrit Lääne, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Rudolf-Gustav Hanni, Pärnu Raeküla Kool
2012 - Kertti Merimaa, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Karmen Kõrnas, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2011 - Liis Tapasia, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Aino-Silvia Tali, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2009 - Marian Vares, Pärnu Raeküla Gümnaasium

Preemia gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajatele ja kutsekooli väga heade tulemustega lõpetajale
2016 - Siim Erik Akermann, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Ketlin Saar, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Nora Küüts, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Susanna Rein, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Kristel Ild, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Helena Kuuse, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Ida Maria Orula, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Annika Sarapuu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Mihkel Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Johanna Toodu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Egle Truuman, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Lisett Laurimäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Janar Kivilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Triinu Mölder, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Mirjam Tjulkin, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Erik Amor, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Silver Käsper, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Elis Pill, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Petra Prints, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Kadri Saul, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Bert Reila, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Leenu Reinsalu, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Alina Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Alisa Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Margarita Latõševa, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Liis-Eleen Kalmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Katrin Nõmm, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Erle Kivisaar, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Alex Kluge, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Ester Kose, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Krista Kruusa, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Preemia vabariiklikul aineolümpiaadi/uurimistöö konkursi võitjatele ja/või rahvusvahelistel aineolümpiaadidel osalejatele
2016 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Andreas Lootus, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Laura Viikberg, Mai Kool
2015 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium