Pärnu päev - mis ja milleks?
Pärnu Postimees, 19.03.2011
Pärnu linn on juba 760aastase ajalooga linn, seda nimetas esimest korda linnaks Saare-Lääne piiskop Henrik 1251. aastal. Toona asus piiskopkonna katedraali ja kõrgeima esinduskogu ehk kapiitli asukohaks valitud linn küll praeguse Vana-Pärnu kohal. 
Loe edasi...

Pärnu päev tervitas linlasi päikeselise kevadilmaga 
Pärnu Postimees, 26.04.2011
Pühapäeval toimus esimest korda Pärnu päev, mille linnaisad tahavad muuta traditsiooniks. Rohked üritused ja päikesepaisteline ilm tõid suvepealinna keskusesse sajad pered. 
Loe edasi...

Pärnu ühildas linna sünnipäeva lihavõtetega 
ERR.ee, 24.04.2011 
Tänavu 760aastaseks saavas Pärnus polnud siiani linna sünnipäeva tähistamise traditsiooni. Nüüd otsustas linnavõim, et just lihavõttepühad on olnud Pärnule aastasadu väga oluline aeg, seega sobiv Pärnu päeva tähistamiseks.
Loe edasi...
Vaata videot...

Pärnus peeti esimest korda linna päeva
reporter.ee, 24.04.2011 
Täna keskpäeval avati Rüütli platsil Pärnu linna päev, mille eesmärk on pakkuda nii linlastele kui külalistele kevadist rõõmu nii Pärnu loodusest kui erinevatest tegevustest.
Vaata videot...

Pärnakad veetsid toreda päikesepaistelise päeva 
Pärnu Postimees, 24.04.2011 
Pühapäeval toimus esimest korda Pärnu päev, mille linnaisad tahavad muuta traditsiooniliseks. Rohked üritused ja päikesepaisteline ilm tõid suvepealinna keskusesse sajad pered.
Loe edasi...

Täna keskpäeval avati esimest korda Pärnu päev
Maaleht, 24.04.2011 
Pärnu linnavalitsuse avalike suhete juhi Maria Murakas-Ollo sõnul on Pärnu päev nii linna sünnipäev kui üks osa suvepealinna 760. aastapäeva suvi läbi kestvatest sündmustest, kus pärnakad võivad kogu perega lõbusalt aega veeta.
Loe edasi...

Pärnu päev ja usalduskrediit
Pärnu Postimees, 23.04.2011 
Homme algab uus traditsioon, kui esimest korda tähistame Pärnu päeva. Kogu pühapäeva täidavad kontserdid, etendused ja muud üritused, mis linna eluga servapidi seotud.
Loe edasi...

Pärnu päev toob killukese ajalugu, kultuuri ja kodanikutunnet 
Pärnu Postimees, 29.03.2011
Selle aasta kultuurikalendris on Pärnu 760 aasta juubelile pühendatud palju sündmusi. Need kõik on eripalgelised, kuid ometi saadavad neid kolm olulist märksõna: ajalugu, kultuur ja kodanikutunne. Tänavu toimub esimene Pärnu päev, mis on ellu kutsutud linna juubeliks ja kujuneb järgnevatel aastatel loodetavasti kenaks traditsiooniks.
Loe edasi...

Ülestõusmispühade ajal tähistatakse Pärnu päeva
Pärnu Postimees, 17.03.2011
Pärnu linnavalitsus otsustas siduda Pärnu päeva Uus-Pärnule maa ja kauplemisõiguste andmisega ning kavatseb 24. aprillil tähistada Pärnu päeva.
Loe edasi...