Planeeringute otsing kaardil

  Kaardi otsing toimib järgmiselt. Kaardil liikumine toimub hiirega kaardi lohistamise teel (Vasak hiire nupp hoitakse all ja liigutades hiirt, liigub ka kaart). Valida saab kümne suurendusastme vahel, 1x - 10x. Olles valinud suurenduse lohistame hiirega kaardi meid huvitavasse kohta ja teeme topeltkliki. See tegevus saadab programmile koordinaadid meid huvitanud punktist. Sellel klikates suunatakse "Otsingute tulemused" vahelehele kus kuvatakse seda piirkonda puudutavate planeeringute valik. Sellest valikust valides näidatakse avalikke dokumente kui neid on. Dokumente vahendatakse EDHS Amphora vahendusel. Valikus dokumendi pealkirjal klikates kuvatakse dokumendihaldussüsteemis vastav dokument koos selle lisadega. Kuvatud aknas saab vaadata nii õigusakti kui ka sellele vastavaid lisasid. Kui on tegemist vanema planeeringuga, mille dokumente ei ole EDHS Amphoras kuvatakse viimati sisestatud, skaneeritud dokument. Rohkema kui ühe skaneeritud dokumendi korral kuvatakse lingil "Skaneeringud" kogu kataloogi sisu. Kui valimis ei ole otsitavat planeeringut tuleb uuest "Planeeringute otsing kaardil" vahelehel klikata soovitud planeeringut, vajadusel korrigeerides suurendust.
Võimalik on otsida ka vanemate dokumentide hulgast, kasutades link /Skaneering/. Dokumentide olemasolu korral avatakse vastav kataloog. Planeeringu pealkirja kohal kursori hoidmise korral kuvatakse planeeringu kohast täiendavat informatsiooni kui seda on.

Planeeringu nime või numbri otsing

  Planeeringute nime või numbri otsingus on soovitav sisestada soovitud tänava nimi või planeeringu number vajalikule väljale ja vajutada "Otsi" nuppu ja valide seda tänavat või numbrit puudutavate planeerigute hulgast soovitu ning teha valik pakutavate dokumentide hulgast. Dokumente vahendatakse EDHS Amphora vahendusel. Valikus dokumendi pealkirjal klikates kuvatakse dokumendihaldussüsteemis vastav dokument koos selle lisadega. Kuvatud aknas saab vaadata nii õigusakti kui ka sellele vastavaid lisasid. Kui on tegemist vanema planeeringuga, mille dokumente ei ole EDHS Amphoras kuvatakse viimati sisestatud, skaneeritud dokument. Rohkema kui ühe skaneeritud dokumendi korral kuvatakse lingil "Skaneeringud" kogu kataloogi sisu. Kui valimis ei ole otsitavat planeeringut tuleb uuest "Planeeringu nime ja numbri otsing" vahelehel valida otsitava tänava nimi või planeeringu number ja avanenud valikust valida planeering, mis meid huvitab. Pealkirja real on ka link "Näita kaardil". Sellele klikates näidatakse kaardil meid huvitanud planeeringut. Kaart positsioneeritakse selliselt, et valitud planeering asub ülemises vasakus nurgas. Avanenud pilt on kerimisribade abil liigutatav.
Võimalik on otsida ka vanemate dokumentide hulgast kasutades link /Skaneering/. Dokumentide olemasolu korral avatakse vastav kataloog. Planeeringu pealkirja kohal kursori hoidmise korral kuvatakse planeeringu kohast täiendavat informatsiooni kui seda on.

Lisainfo: Pärnu Linnavalitsus, Linnaarhitekti teenistus, Suur-Sepa 16, tel. 444 8353, faks: 444 8331, e-post: ulle.tuulik@lv.parnu.ee